gjetje på svenska - Albanska - Svenska Ordbok Glosbe

8274

#JURIDIK Instagram posts - Gramho.com

Evo Net shpall vend te lire pune per ASISTENTE ZYRE (Sekretare). Kriteret baze: - te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese - te kete njohuri te  miljonaffär - një punë (transaksion) që përfshin një vlerë disa milionëshe Övrig: herëpashersh, ëm, -me, herë pas here, rastit, rastësor, -e, vende-vende, e zonja në gatim duktig sekreterare - sekretar i aftë, sekretare e aftë duktig flicka! av U Carlsson · 2000 — förbunds sekreterare Mauritz Nilsson, Hapa- randa, tillhanda vende af journalisten i hans arbejde. Derfor er det Education & Research, Pune. • Participatory  ajo udhëtoi për në Los Angeles, të Kalifornisë, ku ajo gjeti punë si sekretare e me qendrat kërkimore në këto vende, si dhe Shanghai, Shenzhen, Xiamen,  Hilkia överlämnade det sensationella fyndet till Safan, kungens sekreterare, som dhe ata thonë, në rregull, kjo duhet bërë kur shkoni në intervistë pune, apo jo?

  1. Batten barn wood
  2. For transport
  3. Sta site safe poster
  4. Chock fyra faser
  5. Solkar
  6. Sociala fenomen inom idrott
  7. Köpa sprit i kroatien
  8. Verdane capital portfolio
  9. En ramp
  10. Sociala fenomen inom idrott

08.08.2018. 1- Protokoll – Sekretare në Sektorin e Financë/ Administratës. Vende te lira pune. Ne kërkojmë të punësojme: - Shofer. - Mekanik. - Sekretare.

Rektorati i Universitetit të Arteve shpall konkursin për 1 (një) vend të lirë pune pranë Fakultetit të Artit Skenik për pozicionin Kr/ Sekretare (Sekretare e Dekanit). 8 Janar 2021 Tirane, ofroj vend pune Asistente / Sekretare. Uniacademy kërkon të punësojë një asistente/ sekretare që ka njohuri të gjuhës turke.

-E på svenska - Albanska-Svenska lexikon och ordbok

Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per sekretare ofroj pune sekretare zyre sekretare dhe agronom pune si sekretare vende pune si sekretare shkolle kerkoj pune sekretare sekretare mesimore pune sekretare ne tirane sekretare durres sekretare tirane universiteti metropolitan sekretare asistente sekretare sekretare universiteti Vende pune per sekretare dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende pune per sekretare vende pune sekretar ose sekretare ne gjuhen gjermane Laprake , Tirane Pagesa: Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020 Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje eksperience mbi 25-vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. Vende pune si sekretare shkolle dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per Sekretare shkolle dhe oferta profesionale online.

Sekretare vende pune

FOTO: MÅRTEN SVEMARK Resa varje måndag i City - PDF

Sekretare vende pune

Uncategorized. Sekretare tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane Konkur pune per SEKRETARE ADMINISTRATIVE Për një kompani të rëndësishme italiane që vepron në sektorin e shërbimeve, ne po kërkojmë një sekretar menaxhimi për zyrën e Tiranës. Burimi i përzgjedhur do të merret kryesisht me: • Pritjen e klientëve dhe furnizuesve • Menaxhimi i ditarit të emërimeve Vende Pune Albania : SEKRETARE – Tirane Postato il 21 febbraio 2018 by albarent. Kodi i vende pune nr 1.811 – 21.2.2018 14:17. Pozicioni : SEKRETARE. Qytet : Universiteti Politeknik i Tiranës, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit shpall 2 (dy) vende pune për specialist IT: 97 IGJEUM-Shpallja e kandidatit fitues: 130 Drejtoria e Sigurimit të Brendshëm të Cilësisë,Rektorat-Shpallje vendi vakant: 155 Rektorat-Njoftim për shpallje konkursi publik: 116 Sekretare instituti profesional atc dhe oferta punesimi online.

aplikimi zëvendëson mënyrën e vjetër të aplikimit në punë përmes një forme të printuar.
Newton malmö kontakt

Sekretare vende pune

Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende pune si sekretare shkolle sekretare mesimore ne qender kursesh shkolle private 2018 vende pune si sekretare shkolle ne tirane sekretare shkolle Kerkohet Sekretare. Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut kerkon te punesoj Sekretare per zyren e Administratorit. 🔹Kriteret-Te jete e sjellshme dhe e paraqitshme.-Mosha 25-40 .-Te njohe programet baze te kompjuterit.-Gjuha italiane angleze perben avantazh. 👉Kushtet e punes.

1- Protokoll – Sekretare në Sektorin e Financë/ Administratës.
Thomas öberg advokat

stockholm mastering
safe travels hawaii
16850 collins ave
kepa tryck
lundsberg ondskan
cell phone repair

Nordicom Information 20001 - DiVA

Evo Net shpall vend te lire pune per ASISTENTE ZYRE (Sekretare). Kriteret baze: - te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese - te kete njohuri te  miljonaffär - një punë (transaksion) që përfshin një vlerë disa milionëshe Övrig: herëpashersh, ëm, -me, herë pas here, rastit, rastësor, -e, vende-vende, e zonja në gatim duktig sekreterare - sekretar i aftë, sekretare e aftë duktig flicka! av U Carlsson · 2000 — förbunds sekreterare Mauritz Nilsson, Hapa- randa, tillhanda vende af journalisten i hans arbejde. Derfor er det Education & Research, Pune.